#BecauseOfArtsEd. Підтримуючи мистецтво

#BecauseOfArtsEd. Підтримуючи мистецтво

Коли я побачила в twitter цікаву публікацію, не змогла не відреагувати. Це була публікація #BecauseOfArtsEd, яка закликала підтримати та захистити американське мистецтво у сфері освіти, щоб кожен студент у майбутньому зміг стати успішним. Виявляється, був створений фонд Arts Action Fund, мета якого залучити людей з різних сфер діяльності, які можуть поділитися своєю історією про трансформаційну здатність мистецтв у своїй власній освіті та вплив мистецтва на їх роботу та життя. Така соціально-масова робота є відповіддю на скорочення фінансування Американським урядом заходів пов'язаних з мистецтвом.

Сподіваюся, в нашій державі також з'являться подібні активні фонди, накшалт Arts Action Fund, які будуть не не тільки популяризувати мистецтво, але й активно лобіювати його інтереси в політиці. Що в Україні також з'явиться закон Every Student Succeeds Act про успішність кожного студента у мистецтві, де буде багато арт-френдлі дієвих законодавчих позицій. 

За освітою, я - викладач образотворчого мистецтва у початкових класах, проте не працюю за фахом. Так склалася доля, що я подалася у вільне плавання, захопилася сучасним мистецтвом і об'явила себе незалежним художником. Наразі створюю картини для себе та своїх друзів, займаюся самоосвітою. Не дивлячись на те, що я пішла зі сфери освіти будучи викладачем, а також покинула сферу культури, будучи методистом, - і все це через недостатнє фінансування важливих для суспільства сфер життя, все ж сподіваюся, що позитивні зміни стануться і в Україні. Тому розумію, чому Arts Action Fund закликає підписувати петицію секретарю освіти США Бетсі Де Вос, щоб заохотити її до здійснення заходів щодо забезпечення рівноправного доступу до освіти в галузі мистецтва.

Я також підтримаю цей захід, візьму участь у кампанії видимості протягом тижня з 10 по 16 вересня 2017 р., використовуючи хештег #BecauseOfArtsEd. Закликаю приєднатися до кампанії усіх своїх друзів, яким не байдуже мистецтво.

Більше інформації тут

2931 Comments